Облаштування теплоізоляції базальтовою ватою

Облаштування теплоізоляції базальтовою ватою
00:29, 20 Дек.

Утеплення будинку - це важливий етап будівництва або ремонту, який дозволяє зберегти тепло взимку і прохолоду влітку, а також зменшити витрати на опалення. Одним з найбільш ефективних і поширених утеплювачів є базальтова вата. Базальтова вата - це мінеральний утеплювач, виготовлений з базальтових гірських порід. Вона має високі теплоізоляційні властивості, а також хорошу звукоізоляцію. Базальтову вату можна використовувати для утеплення різних елементів будинку, включаючи скатну покрівлю, мансарду і горищні перекриття. За посиланням https://alex-group.com.ua/ua/utepliteli/ ви можете придбати якісну Базальтову вату HotRock Фасад Лайт у компанії ТБК АЛЕКС-ГРУП з доставкою на будівельний об'єкт.

Теплоізоляція скатної покрівлі

Скатна покрівля - це один з найбільш вразливих елементів будинку з точки зору теплоізоляції. Через щілини і отвори в покрівлі в будинок може проникати холодне повітря, що призводить до втрат тепла і підвищення витрат на опалення. Облаштування теплоізоляції скатної покрівлі базальтовою ватою - це ефективний спосіб запобігти втратам тепла. Базальтову вату можна укладати між кроквами або на обрешітку.

Укладання базальтової вати між кроквами - це найпростіший і доступний спосіб утеплити скатну покрівлю. Для цього необхідно вирізати листи базальтової вати розміром, що відповідає відстані між кроквами. Листи вати укладаються між кроквами внахлест, щоб не залишалося щілин.

Укладання базальтової вати на обрешітку - це більш складний і трудомісткий спосіб утеплення скатної покрівлі. Для цього необхідно спочатку встановити обрешітку з дерев'яних брусків або металевих профілів. Потім на обрешітку укладаються листи базальтової вати внахлест.

Теплоізоляція мансарди

Мансарда - це житловий простір, розташований під скатною покрівлею. Для створення комфортних умов проживання в мансарді необхідно забезпечити якісну теплоізоляцію. Облаштування теплоізоляції мансарди базальтовою ватою - укладається Утеплювач на фасад та на підшивку даху. Для цього необхідно спочатку встановити підшивку даху з гіпсокартону, фанери або інших матеріалів. Потім на підшивку укладаються листи базальтової вати внахлест.

Теплоізоляція горищного перекриття

Горищне перекриття - це перекриття між житловими приміщеннями і горищем. Для запобігання втратам тепла горищне перекриття необхідно утеплити. Облаштування теплоізоляції горищних перекриттів базальтовою ватою можна виконати двома способами: укладанням базальтової вати між лагами та укладанням базальтової вати на підшивку стелі. Базальтова вата має ряд переваг, які роблять її одним з найкращих утеплювачів для будинку - це висока теплоізоляція і хороша звукоізоляція, що дозволяє знизити рівень шуму в будинку.

Компанія ТОВ "ТБК АЛЕКС-ГРУП" є визначним постачальником будівельних матеріалів по місту Київ та Київській області. На сайті https://alex-group.com.ua/ представлена продукція вітчизняних та зарубіжних виробників. Тут ви зсможете придбати газобетонні блоки, утеплювачі всіх видів, гідроізоляцію, цеглу, сипучі матеріали та багато іншого. Широкий вибір продукції по доступним цінам задовольнить потреби найвибагливіших клієнтів та будівельних організацій.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на portal.kharkiv.ua.